Author: m***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really love that color, it fits perfectly!
Color: Navy Blue
Price: 166kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Green |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 255 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25081896499427362 |
Author: m***l
Date:
Review: Really love that color, it fits perfectly!
Color: Navy Blue
Author: a***1
Date:
Review: Good
Color: Green
Author: k***v
Date:
Review: i love this so much very good
Color: Navy Blue
Author: R***a
Date:
Review: greattttt looks soft nice
Color: Navy Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.